Αρχείο ημέρας 12 Φεβρουαρίου 2024

Ευχαριστήριο.

Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε θερμά τον κύριο Δημήτρη Αντωνίου που μοιράστηκε μαζί μας όχι μόνο όλα τα εμπόδια αλλά και την αισιοδοξία που μπορεί να  αντιμετωπίζει ένας άνθρωπος με αναπηρία.  Το ταξίδι μας δεν τέλειωσε μονάχα στην εξ αποστάσεως επικοινωνία μας, αλλά συνεχίστηκε και μέσω του βιβλίου του…ένα βιβλίο που μοιράστηκε δωρεάν σε όλους τους μαθητές μας της Γ΄ Γυμνασίου που συμμετείχαν στη βιωματική δράση στις 19 Δεκεμβρίου του 2023. Ένα βιβλίο που μεταφέρει με τον πιο εύγλωττο, παραστατικό και κωμικό τρόπο το πιο σημαντικό μήνυμα του κ. Αντωνίου « STOP στην Οδική Ανασφάλεια». Σας ευχαριστούμε που μας κάνατε κοινωνούς στο «ταξίδι» αυτό.

Σας ευχόμαστε ούρειος άνεμος να σας κατευθύνει και να σας οδηγεί στα «λιμάνια» που θέλετε να φτάσετε…χαιρόμαστε που εμείς αποτελέσαμε ένα από τους σταθμούς σας!

Με εκτίμηση οι καθηγητές του προγράμματος

Μηλαθιανάκη Γιασεμή, ΠΕ02

Τσαγκαράκη Μαρία, ΠΕ03

Δασκαλάκη Σοφία, ΠΕ 02