Αρχική » Αρθρα του/της Άννα Μυρωνάκη

Αρχείο συντάκτη Άννα Μυρωνάκη

ΩΡΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 2021-2022

Δείτε ΕΔΩ τις ώρες κατά τις οποίες μπορείτε να επικοινωνείτε τηλεφωνικά με τους καθηγητές του σχολείου μας.

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ 2021-2022

Τις ημέρες Δευτέρα 1/11/2021 και Δευτέρα 8/11/21, η Διεύθυνση του σχολείου μας πραγματοποίησε ενημερωτική συνάντηση με τους γονείς/ κηδεμόνες των μαθητών της Α και Β τάξης αντίστοιχα. Στόχος των συναντήσεων ήταν η ενημέρωση για τον τρόπο λειτουργίας του σχολείου , τη διαδικασία αξιολόγησης και χαρακτηρισμού φοίτησης των μαθητών/μαθητριών, τον ρόλο των γονιών και των εκπαιδευτικών στη συνδιαμόρφωση κατάλληλου εκπαιδευτικού κλίματος και η παρουσίαση των εκπαιδευτικών.

Ευχαριστούμε τους γονείς που ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμά μας και για το ειλικρινές ενδιαφέρον που επέδειξαν για συνεργασία με το σχολείο προς όφελος των μαθητών/μαθητριών. Θεωρούμε τους γονείς/κηδεμόνες ετέρους στο εκπαιδευτικό μας έργο και προσδοκούμε ομαλή και συνεργατική σχέση ώστε να διασφαλίζεται το συμφέρον ολόκληρης της σχολικής κοινότητας.

• Δείτε εδώ  τη σχετική παρουσίαση:

• Κατεβάστε ΕΔΩ ενημερωτικό έγγραφο για τον κανονισμό λειτουργίας.

Έντυπο γονικής συγκατάθεσης.

Έντυπο γονικής συγκατάθεσης για ανάρτηση φώτο ή βίντεοστην σχολική ιστοσελίδα.