Τομείς και Ειδικότητες των ΕΠΑ.Λ. – E.E.E.E.K. Ηρακλείου
Δείτε εδώ (κατεβάστε το pdf) όλες τις ειδικότητες και τους τομείς των ΕΠΑ.Λ. και Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. του Ηρακλείου.
Ώρες Ενημέρωσης Γονέων
ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2018-19 | ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ | Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή |
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | 2η | 2η | |||
ΒΙΟΛΟΓΟΣ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ | ΜΥΡΩΝΑΚΗ ΑΝΝΑ | 2η | 2η | |||
ΘΕΟΛΟΓΟΣ | ΜΑΛΑΚΟΖΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ | 4η | 4η | |||
ΘΕΟΛΟΓΟΣ | ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ | 3η | 3η | |||
ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ | ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ | 2η | 3η | |||
ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ | ΓΑΛΕΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ | 3η | 3η | |||
ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ | ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ | 3η | 3η | |||
ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ | ΚΟΝΤΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ | 2η | 4η | |||
ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ | 4η | 3η | |||
ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ | ΜΥΣΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ | 3η | 3η | |||
ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ | ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ | 4η | 4η | |||
ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ | ΞΑΝΘΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ | 4η | 4η | |||
ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ | ΡΑΜΟΥΤΣΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | 3η | 3η | |||
ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ | ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ | 5η | 3η | |||
ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ | ΛΙΝΑΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑ | 3η | 4η | |||
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ | ΚΑΜΠΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ | 5η | 2η | |||
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ | ΚΑΠΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ | 5η | ||||
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ | ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΡΕΤΗ | 3η | 3η | |||
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ | ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ | 4η | 3η | |||
ΦΥΣΙΚΟΣ | ΛΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ | 3η | 5η | |||
ΦΥΣΙΚΟΣ | ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ | 6η | 3η | |||
ΧΗΜΙΚΟΣ | ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | 2η | 4η | |||
ΦΥΣΙΚΟΣ | ΓΡΙΝΙΕΖΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ | 3η | ||||
ΦΥΣΙΚΟΣ | ΤΣΙΡΙΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | 3η | ||||
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ-ΦΥΣΙΚΟΣ | ΤΣΑΓΚΑΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΑ | 3η | 3η | |||
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ | ΚΑΣΣΑΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ | 3η | 4η | |||
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ | ΖΑΧΑΡΑΚΗ | 6η | ||||
ΓΑΛΛΙΚΩΝ | ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ | 4η | 5η | |||
ΓΑΛΛΙΚΩΝ | ΜΑΝΑΒΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ | 4η | 2η | |||
ΑΓΓΛΙΚΩΝ | ΚΑΡΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ | 4η | 5η | |||
ΑΓΓΛΙΚΩΝ | ΦΙΛΗ ΜΑΡΙΑ | 3η | 3η | |||
ΑΓΓΛΙΚΩΝ | ΒΑΚΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ | 5η | ||||
ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ | ΧΑΡΙΤΑΚΗ ΑΡΙΑ | 2η | 3η | |||
ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ | ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ | 3η | ||||
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ | ΒΕΝΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ | 4η | 2η | |||
ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ | 3η | 3η | |||
ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ | ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ | 3η | 4η | |||
ΜΟΥΣΙΚΗΣ | ΚΑΡΠΑΘΙΩΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | 2η | ||||
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ | ΚΟΥΡΤΙΚΑΚΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ | 3η | 3η | |||
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ | ΤΣΙΚΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | 3η | ||||
ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ | ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ | 5η | 4η | |||
ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΝΤΑΞΗΣ | ||||||
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ | ΚΛΑΨΙΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ | 2η | 4η | |||
ΦΥΣΙΚΟΣ | ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΕΥΗ | 3η | 3η | |||
ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ | ΛΕΜΟΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ | 3η | 4η | |||
ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ | ΚΑΦΦΕΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ | 3η | 3η |
Πρόγραμμα Προαγωγικών / Απολυτήριων Εξετάσεων Ιουνίου
HMEΡOMHNIA | ΤΑΞΗ Α | ΤΑΞΗ Β | ΤΑΞΗ Γ |
ΠΕΜΠΤΗ 30/05/2019 | 8 – 11 Νεοελληνική Γλώσσα & Λογοτεχνία | 11 – 13 Μαθηματικά | 8 – 10 Ιστορία |
ΤΡΙΤΗ 4/6/2019 | 11 – 13 Μαθηματικά | 8 – 11 Νεοελληνική Γλώσσα & Λογοτεχνία | 8 – 10 Φυσική |
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/6/2019 | 11 – 13 Φυσική | 8 – 10 Φυσική | 8 – 11 Νεοελληνική Γλώσσα & Λογοτεχνία |
ΠΕΜΠΤΗ 6/6/2019 | 10 – 12 Ιστορία | 8 – 10 Ιστορία | 8 – 10 Μαθηματικά |